Praktisk powerbank med trådlös magnetisk laddning som låter dig ladda upp till 3 enheter samtidigt.
Trådlös laddning fungerar med MagSafe kompatibla enheter eller skal med MagSafe.
Trådlös laddning fungerar med MagSafe kompatibla enheter eller skal med MagSafe.
Egenskaper
- 3-i-1-design med powerbank + trådlös laddare
- Trådlös laddning endast för kompatibla mobiler
- Stor batterikapacitet på 10 000 mAh
- Ladda tre enheter samtidigt - en trådlöst och två med laddkabel
Specifikationer
- Batterikapacitet: 10.000mAh / 3.85V
- Effekt: 20W (max)
- Trådlös Effekt: 15W (max)
- USB-C ingång: 5V=2.4A, 9V=2A
- USB-C utgång: 5V=2.4A, 9V=2.22A, 12V=1.67A
- USB-A utgång: 5V=3A, 9V=2A, 12V=1.5A
- Trådlöst: upp till 15W
| Passar: | iPhone, iPad och andra enheter |
| Färg: | Svart |
| Mått: | 110.7 x 67.7 x19.8 mm |
| Vikt: | 195 gram |
Omdömen (0):
Skriv ett omdöme
Finns i följande kategori(er):
Attribut
| Batteristorlek: | 10 000 mAh |
| Qi-platser: | 1 st |
| Trådlös laddning: | Ja |
| Solceller: | Nej |
| USB-A-uttag: | 1 st |
| USB-C-uttag: | 1 st |
| Utomhusbruk: | Nej |
| Uttag: | 3 st |
| Vattentätt: | Nej |
| Vikt: | 195 g |