Dicota Multi Plus Scale är en datorväska som är gjord på ett gott samvete, eftersom väskan är gjord på återvunnet PET. En väska som har tillverkats för att vara snäll mot miljön.
- Väskan är bland annat tillverkad på 10 PET-flaskor
- Eftersom väskan är gjord av återvunnet PET så bidrar det till att spara resurser
- Justerbar och avtagbar axelrem
- Finns en specifik ficka för surfplatta upp till 10,5"
- I datorfacket finns det en fästrem för att hålla datorn på plats under transporten
- Datorfacket är vadderat
- Bagagerem på baksidan för att kunna fästa datorväskan på resväskan
- Vadderat bärhandtag och axelrem
- Har en ficka på framsidan försedd med dragkedja där man kan lägga olika tillbehör såsom mobilen, power bank och laddare
| Passar: | Macbook Pro 15" och andra 15" datorer |
| Material: | Återvunnen polyetylenteraftalat (PET) |
| Färg: | Svart |
| Maxmått på datorn: | 385 x 265 x 35mm |
| Mått på väskan: | 415 x 310 x 85mm |
| Vikt: | 840 gram |
Denna produkt passar följande enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Den kan även fungera med andra. Är du osäker? Kontakta oss!
Omdömen (0):
Skriv ett omdöme
Finns i följande kategori(er):
- Mac »
Attribut
| Färg: | Svart |
| Vikt: | 840 g |
| Vattentätt: | Nej |
| Axelrem: | Ja |
| Handtag: | Ja |