Klassisk datorväska med hjul och teleskophandtag. Perfekt när du är på resande fot, både privat och med jobbet!
Har tre rymliga fack: ett för din Macbook, ett större fack för annan packning och ett för mindre tillhörigheter.
Har tre rymliga fack: ett för din Macbook, ett större fack för annan packning och ett för mindre tillhörigheter.
- 24 liter
- Passar laptops upp till 17"
- Ytterfack med smart förvaring
- Stort fack för annan packning
- Stängs med dragkedja
- Bärhandtag
- 2 lättrullade, tysta hjul
- Teleskophandtag
| Passar: | Laptops upp till 17" |
| Färg: | Svart |
| Material: | Polyester |
| Mått: | 25 x 42 x 35 cm |
| Vikt: | 3,9 kg |
Denna produkt passar följande enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Den kan även fungera med andra. Är du osäker? Kontakta oss!
Omdömen (0):
Skriv ett omdöme
Finns i följande kategori(er):
Attribut
| Färg: | Svart |
| Vikt: | 3900 g |
| Vattentätt: | Nej |
| Axelrem: | Nej |
| Handtag: | Ja |