Ryggsäck från Wenger som är full med smarta lösningar. Väskan har ett vadderat fack för din Macbook, en ficka för din iPad och plats för annan packning.
Tack vare den stabiliserande basen står denna väska stabilt, oavsett om du befinner dig på kontoret eller väntar på flygterminalen. Justerbara axelremmar och ett bekvämt grepphandtag garanterar en enkel resa.
Tack vare den stabiliserande basen står denna väska stabilt, oavsett om du befinner dig på kontoret eller väntar på flygterminalen. Justerbara axelremmar och ett bekvämt grepphandtag garanterar en enkel resa.
- 23 liter
- Vadderat fack för datorer upp till 17"
- Ficka för iPad upp till 10"
- Stabil botten
- Justerbara axelremmar
- Handtag
- Rem för rullväska
| Passar: | Datorer upp till 17", iPad upp till 10" |
| Färg: | Svart/blå |
| Material: | Polyester |
| Mått: | 28 x 37 x 47 cm |
| Vikt: | 1,6 kg |
Denna produkt passar följande enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Den kan även fungera med andra. Är du osäker? Kontakta oss!
Omdömen (0):
Skriv ett omdöme
Finns i följande kategori(er):
Attribut
| Färg: | Svart |
| Vikt: | 1600 g |
| Material: | Polyester |
| Vattentätt: | Nej |
| Axelrem: | Ja |
| Handtag: | Ja |