Den här klassiska datorväskan erbjuder oöverträffad teknik, bra komfort och snygg förvaring. Väskan har ett vadderat fack för din Macbook och två små ytterfack.
Den justerbara axelremmen och det bekväma grepphandtaget gör väskan skön att bära hela dagen.
Den justerbara axelremmen och det bekväma grepphandtaget gör väskan skön att bära hela dagen.
- 10 liter
- Passar laptops upp till 15,6"
- Två små ytterfack
- Vadderad, mjuk insida
- Stängs med dragkedja
- Avtagbar axelrem
- Bärhandtag
- Rem för rullväska
| Passar: | Macbook Pro 15/16 |
| Färg: | Svart |
| Material: | Nylon |
| Mått: | 14 x 41 x 31 cm |
| Vikt: | 1,2 kg |
Denna produkt passar följande enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Den kan även fungera med andra. Är du osäker? Kontakta oss!
Omdömen (0):
Skriv ett omdöme
Finns i följande kategori(er):
- Mac »
Attribut
| Färg: | Svart |
| Vikt: | 1200 g |
| Vattentätt: | Nej |
| Axelrem: | Ja |
| Handtag: | Ja |