Den här ryggsäcken erbjuder oöverträffad teknik, bra komfort och snygg förvaring. Väskan har vadderat fack för din Macbook och plats för annan packning. Tack vare den stabiliserande basen står denna väska stabilt, oavsett om du befinner dig på kontoret eller väntar på flygterminalen. Justerbara axelremmar och ett bekvämt grepphandtag garanterar en enkel resa.
- 21 liter
- Vadderat fack för 16” laptop
- Stabil botten
- Justerbara axelremmar
- Handtag
- Rem för rullväska
| Passar: | Macbook Pro 15/16 eller andra 16” laptop |
| Färg: | Svart |
| Material: | Polyester |
| Mått: | 25 x 35 x 45 cm |
| Vikt: | 1,5 kg |
Denna produkt passar följande enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Den kan även fungera med andra. Är du osäker? Kontakta oss!
Omdömen (0):
Skriv ett omdöme
Finns i följande kategori(er):
Attribut
| Färg: | Svart |
| Vikt: | 1500 g |
| Material: | Polyester |
| Vattentätt: | Nej |
| Axelrem: | Ja |
| Handtag: | Ja |