Den här klassiska datorväskan erbjuder oöverträffad teknik, bra komfort och snygg förvaring. Väskan har vadderat fack för din Macbook, plats för annan packning och ett speciellt fack för dina papper och mappar. Den justerbara axelremmen och det bekväma grepphandtaget garanterar en enkel resa.
- 19 liter
- Vadderat fack för 17” laptop
- Justerbar axelrem
- Handtag
- Rem för rullväska
| Passar: | Datorer upp till 17" |
| Färg: | Svart |
| Material: | Polyester |
| Mått: | 21 x 42 x 32 cm |
| Vikt: | 1,3 kg |
Denna produkt passar följande enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Den kan även fungera med andra. Är du osäker? Kontakta oss!
Omdömen (0):
Skriv ett omdöme
Finns i följande kategori(er):
- Mac »
Attribut
| Färg: | Svart |
| Vikt: | 1300 g |
| Material: | Polyester |
| Vattentätt: | Nej |
| Axelrem: | Ja |
| Handtag: | Ja |