Wenger Pillar Backpack tar dig och din utrustning dit du behöver med överlägsen komfort. Väskan har ett vadderat fack för laptops upp till 16", plats för annan packning och smart förvaring för dina andra tillhörigheter.
Tack vare den stabiliserande basen står denna väska stabilt, oavsett om du befinner dig på kontoret eller väntar på flygterminalen. Justerbara axelremmar och ett bekvämt grepphandtag garanterar en enkel resa.
Tack vare den stabiliserande basen står denna väska stabilt, oavsett om du befinner dig på kontoret eller väntar på flygterminalen. Justerbara axelremmar och ett bekvämt grepphandtag garanterar en enkel resa.
- 25 liter
- Vadderat fack för laptop upp till 16"
- Smart förvaring
- Justerbara axelremmar
- Handtag
- Rem för rullväska
| Passar: | Macbook Pro 15/16 eller andra laptops upp till 16" |
| Färg: | Svart/grå |
| Material: | Polyester |
| Mått: | 25 x 38 x 48 cm |
| Vikt: | 1,1 kg |
Denna produkt passar följande enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Den kan även fungera med andra. Är du osäker? Kontakta oss!
Omdömen (0):
Skriv ett omdöme
Finns i följande kategori(er):
Attribut
| Färg: | Svart |
| Vikt: | 1100 g |
| Material: | Polyester |
| Vattentätt: | Nej |
| Axelrem: | Ja |
| Handtag: | Ja |