Ryggsäck från Wenger som är full med smarta lösningar. Väskan har ett justerbart, vadderat fack för din Macbook och deras nya SmartOrg-design som snyggt förvarar dina vardagliga föremål.
Tack vare den stabiliserande basen står denna väska stabilt, oavsett om du befinner dig på kontoret eller väntar på flygterminalen. Justerbara axelremmar och ett bekvämt grepphandtag garanterar en enkel resa.
Väskan är utrustad med ett smart USB-uttag som gör laddning av dina enheter enkelt när du är på språng. Koppla in en Powerbank och en laddkabel och du är i gång (ingår ej).
Tack vare den stabiliserande basen står denna väska stabilt, oavsett om du befinner dig på kontoret eller väntar på flygterminalen. Justerbara axelremmar och ett bekvämt grepphandtag garanterar en enkel resa.
Väskan är utrustad med ett smart USB-uttag som gör laddning av dina enheter enkelt när du är på språng. Koppla in en Powerbank och en laddkabel och du är i gång (ingår ej).
- 25 liter
- Justerbart laptop-fack 14-16"
- Stabil botten
- USB-port för genomladdning
- Justerbara axelremmar
- Handtag
- Rem för rullväska
| Passar: | Macbook Pro 15/16 eller andra laptops mellan 14-16" |
| Färg: | Svart |
| Material: | Polyester |
| Mått: | 24 x 37 x 48 cm |
| Vikt: | 1,4 kg |
Denna produkt passar följande enheter:
- Macbook Pro 16 (2024-2026)
- Macbook Air 15 (2024-2026)
- Macbook Pro 16 (2023)
- Macbook Air 15 (2023)
- Macbook Pro 15
- Macbook Pro 16 (2019)
- Macbook Pro 16 (2021)
Den kan även fungera med andra. Är du osäker? Kontakta oss!
Omdömen (0):
Skriv ett omdöme
Finns i följande kategori(er):
Attribut
| Färg: | Svart |
| Vikt: | 1400 g |
| Material: | Polyester |
| Vattentätt: | Nej |
| Axelrem: | Ja |
| Handtag: | Ja |